4 жовтня - Всесвітній день тварин

2017-10-04

/Files/images/17/51539841.gif

У 1931 році у Флоренції відбувся конгрес міжнародного характеру, на якому було прийнято рішення відзначати 4 жовтня Всесвітній день тварин. Таку дату вибрали у зв`язку з тим, що саме цей день вважається днем пам`яті покровителя тварин - святого Франциска Ассизького.

/Files/images/17/4_zovtnia_1.gif

Всесвітній день тварин закликає нас згадати про довкілля і захищати братів наших менших. Адже всі тварини, будь то домашні і дикі, мають свої права на життя. Як це не прикро, але люди забувають про тварин в повсякденній рутині і швидкому темпі життя. А за даними статистики Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), щодня з обличчя планети Земля зникають 3 види тварин. Понад 70 представників флори і фауни зникають щогодини. За останні 25 років біологічне різноманіття нашої планети скоротилося на 1/3. Світовий запас риби не встигає відновлюватися природним чином, тому що щорічно людство використовує його на 70%. У Всесвітній день тварин варто згадати і про численні притулки, які потребують будь-якої допомоги. Грошей, які виділяє держава на їх утримання, найчастіше занадто мало, тому будь-яка благодійна допомога місцевому притулку допоможе багатьом тваринам.

/Files/images/17/тварини.gif

Якщо Ви вирішили завести домашнього улюбленця, сходіть в місцевий притулок, де Ви зможете вибрати собі вихованця з великої кількості знедолених кішок і собак. Адже ми відповідаємо за тих, кого приручили... І, як вінці творіння і царі природи, зобов'язані пам'ятати про тих, з ким ділимо цю планету. Зобов'язані пам'ятати, берегти і захищати.

Кiлькiсть переглядiв: 9

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.